ekipaTwórczynie Archizabaw:

Iwona Cała:
Jestem architektką, absolwentką Politechniki Łódzkiej i studium podyplomowego "architektura+dialog" w gdańskiej ASP.
Prowadzę warsztaty dla dzieci i młodzieży na temat przestrzeni najbliższej. Projektuję wnętrza domów, podwórek i książek dla dzieci. Prowadzę samodzielne badania na temat warstw ukrytych w przestrzeni miejskiej. Lubię śpiewać i patrzeć na pusty horyzont.
jestem mamą małego Jana. Jestem doktorantką na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Maria Rauch:
Jestem architektką, absolwentką Politechniki Krakowskiej oraz studium podyplomowego "projektowania wnętrz i mebli" na krakowskiej ASP. Projektuje domy i ich wnętrza oraz zegary "emaliami malowane". Należę do Związku Polskich Artystów Plastyków- Polska Sztuka Użytkowa. Moją wielką pasją jest architektura i praca z dziećmi. Z radością łączę je obie projektując dla dzieci i wraz z dziećmi w trakcie warsztatów architektonicznych.


Współpracują:Gosia Kijak-Olechnicka:
Jestem architektką. Przynajmniej z wykształcenia. Absolwentlką Poltechniki Białostockiej. Redaguję i piszę teksty o tematyce architektonicznej i budowlanej. Moją pasją, pracą, obowiązkiem i szczęściem są obecnie moje dzieci (Pol i Bianka). W tzw. wolnych chwilach przewodniczę Stowarzyszeniu „Kobieteria”, które organizuje m.in.warsztaty rozwojowe dla kobiet. Lubię podróżować, poznawać, zmieniać..


Kasia Kurak:
Jestem studentką III roku Turystyki i Rekreacji, a po godzinach należę do Koła Turystycznego. Dzięki temu rozwijam swoją największą pasję jaką są podróże. Najchętniej spędzałabym czas poznając nowe miejsca, kultury i ludzi. Pracowałam już jako animatorka, również na warsztatach z najmłodszymi. Bardzo cenię sobie pracę i kontakt z dziećmi, które od zawsze inspirują mnie swoimi pomysłami i spojrzeniem na świat, oraz zarażają pełnym optymizmem.
Elżbieta Stankiewicz
Jestem architektem, absolwentką Politechniki Warszawskiej. Zawodowo zajmuję się projektowaniem budynków. Wielką radość sprawia mi obserwacja jak moje projekty stają się rzeczywistością. Moją pasją jest szukanie sposobów na trafienie z wiedzą do dziecięcych umysłów. Moment kiedy moje starania przynoszą efekty jest tym, co „Tygrysy lubią najbardziej”. Uwielbiam podróże i obserwowanie świata natury oraz zasad w nim panujących – szczególnie tych nie skażonych ideami współczesnego świata.Kasia Wirkus:
Jestem historykiem sztuki i architektem wnętrz- wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Gdańskim i na ASP w Gdańsku. Obecnie mieszkam w Warszawie, gdzie rozwijam swoje zainteresowania architekturą i urbanistyką na Studiach Podyplomowych „Miasta i Metropolie. Jak działać w przestrzeni publicznej.” Z zamiłowania jestem pedagogiem, lubię wykorzystywać interdyscyplinarność mojego wykształcenia zawodowego w relacjach z dziećmi i młodymi ludźmi, ciekawymi przeplatających się sfer architektury i sztuki.
 

 Marta Bednarczyk:
Jestem studentką trzeciego roku Turystyki i Rekreacji. Moją pasją od zawsze była wszelkiego rodzaju sztuka i opieka nad dziećmi. Z przyjemnością łączę obie te rzeczy od kilku lat zajmując się wolontariatem i pracując z dziećmi. W przyszłości chciałabym zrealizować swoje największe marzenie z dzieciństwa, czyli pojechać na misję do Afryki